De Raad van Kerken organiseert dit jaar de Volkskerstzang, met teksten en liederen, op 23 december om 19.00 uur in de Oude of Sint Alexanderkerk in Bennekom. De Volkskerstzang komt in de plaats van de gebruikelijke avonddienst. Het thema is dit jaar ‘Verlangen naar vrede’.
De begeleiding is in handen van Dik Sipma op het orgel en van
Het Edes Orkest is onder leiding van Madeleine Boertje .
Er zullen bekende en minder bekende kerstliederen worden gezongen.
Het Edes Orkest brengt onder andere ook ‘O douce nuit’ van Bruno Chapelat, ‘ Ich steh an deiner Krippen hier’ van J.S. Bach en de ‘Cantique de Jean Racine’ ten gehore.
Voorafgaand aan de Volkskerstzang speelt Dick Sipma speelt op het orgel een variatie op NLB 1010 (Geef vrede Heer geef vrede) en Het Edes Orkest speelt vooraf ‘En Vintersaga’ van Lars-Erik Larsson (1908-1986) .
Het wordt een mooi en sfeervol samenzijn waar een ieder die op deze wijze mee wil vieren van harte welkom is.